Wesela, bankiety, bale, konferencje

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy dwie sale o powierzchni 250 i 45 m2. Większa sala posiada scenę oraz klimatyzację, na której istnieje możliwość zorganizowania przedstawień lub występów muzycznych. Oba pomieszczenia wyposażone są w lustra, które stwarzają możliwość przeprowadzenia indywidualnych zajęć ruchowo-tanecznych lub szkoleń w małych grupach.

Nasze sale są idealnym miejscem na organizację spotkań typu szkolenia, konferencje, zjazdy. Pomieszczenia świetnie sprawdzą się podczas bankietów, wesel, komunii, konsolacji. Posiadamy sprzęt nagłaśniający i konferencyjny (projektor).

 

Organizując wszelkiego rodzaju eventy nie zapominamy o stworzeniu niezapomnianej oprawy kulinarnej i muzycznej. Współpracujemy z muzykami i didżejami, którzy zadbają by Państwa spotkania dostarczyły samych pozytywnych wrażeń. Dysponujemy zapleczem kuchennym oraz oferujemy usługi cateringowe.

Obiekt posiada windę, co czyni go przyjaznym dla osób niepełnosprawnych, osób starszych i rodzin z małymi dziećmi. Budynek jest monitorowany systemem kamer i strzeżony przez profesjonalną ochronę. Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów, a położenie w centrum Wrocławia sprzyja łatwym dojazdom komunikacją miejską.

SALA DUŻA

SALA MAŁA